zisťiť viac

O nás

stravovací servis

Zoznámte sa s nami

Stravovacia spoločnosť TOP GASTRO s.r.o. Prešov pôsobí v oblasti verejného stravovania od roku 2002. V súčasnosti poskytujeme stravovacie služby na základe 180 obchodných zmlúv v dennej produkcii 2500 jedál.

Naši zákazníci majú možnosť výberu z 5 jedál základného menu a 3 jedál doplnkového menu s kombináciou mäsitých , hydinových, múčnych a zeleninových jedál. Spoločnosť zabezpečí podľa požiadaviek aj celotýždňové stravovanie.

Veľmi nás teší Váš záujem o naše služby a radi tu budeme aj naďalej pre Vás.

Naše stravovacie služby

Okrem stravovania firiem a dôchodcov v jedálni na Volgogradskej 13 v Prešove resp. rozvozom poskytujeme svoje služby aj pri usporiadaní rôznych slávnostných udalosti ako sú svadby, plesy, stužkové slávnosti, primície, krstiny, životné jubilea a pod. K týmto službám využívame klimatizovanú spoločenskú sálu s kapacitou 150 miest a salónik s kapacitou do 30 miest.

Ako sa k nám dostanete

Stravovacia spoločnosť TOP GASTRO, s.r.o. Prešov sa nachádza pri hlavnej ceste vedúcej z centra mesta na Sídlisko 3 a je prístupná všetkými dopravnými trasami.

Viac slov o nás

Sme tu pre vác už od roku 2002.

Pri rozvoze stravy využívame 11 motorových vozidiel, čím sme vytvorili rozsiahlu plošnú a časovú flexibilitu pre dodávku jedál aj v okolí Prešova. Podstatnú časť svojej produkcie realizujeme prípravou v špičkovom technologickom vybavení fyriem ELECTROLUX, RATIONAL a FRIMA. Preprava sa uskutočňuje v nerezových gastronádobách a tepelných termoportoch fy BLANCO a DAVAC. Stravovacia spoločnosť zabezpečuje celú prevádzku podľa spracovaného systému HACCP, čím si vytvorila predpoklady aj pre dodávku jedál do potravinárskej prvovýroby (mäsovýroba, pekáreň, poľnohospodárstvo).